DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul

DGS Matematik Özel Ders İstanbul

DGS Özel Ders İstanbul, DGS özel ders, istanbul matematik özel ders, DGS matematik kursu, DGS matematik, istanbul özel ders, DGS kursu. DGS (Dikey Geçiş Sınavına) hazırlanan öğrencilere Matematik (Cebir), Problemler, Sayısal Mantık ve Geometri dersleri verilmektedir.

DERS ÜCRETLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN. (0544 328 3770)

Özellikle şu hususu belirtmek istiyorum. Çalışan ve hedefi olan öğrenciyle yapılan dersler çok verimli olmakta ve öğrencinin başarısı da o oranda artmaktadır.

Verdiğim programa uyan öğrencinin başarılı olması kaçınılmazdır. 

Hanifi Hoca

Kaç seans alınması gerektiği öğrencinin seviyesine göre değişiklik göstermektedir. 

DGS Matematik Özel Ders

Çıkmış TÜM DGS Soruları ve Cevapları PDF

DGS Matematik Özel Dersin Faydaları

İstanbul DGS özel matematik dersinin en temel faydası olarak öğrenciyi kalabalık sınıf ortamından kurtarması ve kişiye özel eğitim sağlaması bakımından öğrenmede verimliliği artırmasıdır. Kalabalık sınıf ortamında öğretmen genele hitap etmesini beklediği eğitim metotlarını uygular. Bu sistemin sonucu öğrenme farklılığı olan öğrenciler yavaş yavaş matematik ve geometriden kopmaya başlarlar. Birçok öğrencide aslında sorun öğrencinin matematik ve geometrideki yetersizliği olmayabilir, asıl sorun öğrenme algılarının farklılığı ve buna hitap eden bir öğretim görmemesi olabilir.

Zamanında müdahale edilmeyen böyle bir durum sonucu öğrenci kısa bir zaman içinde matematiğe karşı yapamıyorum ve anlayamıyorum algısı geliştirebilir. Matematik ve geometri eğitiminde öğrencinin yapabildiğini gördüğü ölçüde artmaktadır. Bir yapamama problemine hemen müdahale edilmeli ve bu durum ortadan kaldırılmalıdır. Bunu sağlamada en hızlı ve etkili yol matematik özel dersi almaktır.

DGS Özel ders İstanbul öğrenciye uygun öğretimin yapılmasını kolaylaştıran en etkili yöntem olması nedeniyle öğrenciyi başarıya hızla ulaştırabilir. Özel ders verecek öğretmen, öğrencinin durumuna bakarak ona uygun ders işleme şeklini kolaylıkla belirleyebilir ve uygulayabilir. Birebir eğitimin en temel amacı da budur.

DGS Matematik Özel ders öğretmeninin de doğru seçilmesi matematik ve geometri öğreniminde önemlidir.

matematik özel ders öğretmeni

Bu konuda şu hususlara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Herhangi matematik ve geometri bilen biri yerine öncelikle müfredata hakim bir matematik öğretmeni olmalıdır.Belli bir yaş grubuna öğretilmesi gereken matematiksel bilgiler o yaş grubunun algısının düzeyine göre belirlenmiştir. Matematik bilgisi ne eksik verilmeli ne de fazlasının verilmesi için özel bir çaba içine girilmelidir.Bir matematik öğretmeninde müfredat hakimiyeti ardından bakılması gereken en önemli hususlardan biri de öğrenciye bilgisini aktarabilme kabiliyetidir. Bunun ölçümünü yapan iki temel unsur ise öğrencinin öğretmen hakkındaki görüşleri (her zaman güvenilir bir kaynak olmayabilir) ve asıl gösterge olan sınav notlarındaki gelişimdir. Her öğretmen kendisinin en iyi anlatan kişi olacağından öğretmen görüşü bu noktada güvenilir bir kaynak olmayabilir. Öğretmen seçimindeki diğer önemli hususlardan biri ise öğretmenin eğitim ve çalışma geçmişidir. Genel bir söylemle başarılı geçmişe sahip öğretmenlerin yapacakları çalışmalardan da başarılı sonuçlar beklenir.DGS Matematik ve geometri özel dersin faydalarına tekrar dönersek okul ortamında öğretmen seçme şansı olmadığı için öğrenci kendisinin öğrenme şekline hitap etmeyen bir öğretmenle bir yıl geçirebilir. Fakat bunun tersine özel derste öğretmeni seçmek ve size hitap etmediğinde değistirmek elinizdedir.

DGS Matematik özel derslerinin en önemli faydalarından biri de hızıdır. Okulda bir konu işlenmesi 2-3 haftalık bir süreci kapsar iken özel derste birebir olmanın verdiği avantaj ile 2 saate sığabilir. Bu nedenle liselere giriş sınavlarına hazırlıkta ve üniversite giriş sınavlarına hazırlıkta eksiklerin kapatılması ve başarılı sonuçlar alınması matematik ve geometri özel dersleri ile hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir. Daha birçok faydasından daha bahsedilebilecek olan matematik ve geometri özel derslerinin faydalarını burada noktalıyoruz.

DGS Özel ders almanın şimdi tam zamanı. Bizimle irtibata geçin. Beraber planlayalım. Esenle kalın.

DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul” için 4 yorum

Yorumlar kapatıldı.