YKS Matematik Özel Ders İstanbul – İstanbul TYT YKS Özel Ders

YKS Matematik Özel Ders İstanbul – İstanbul TYT YKS Özel Ders

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS İSTANBUL – MATEMATİK TYT YKS ÖZEL DERS

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS, YKS ÖZEL DERS, MATEMATİK ÖZEL DERS YKS, ÖZEL DERS YKS, YKS MATEMATİK ÖZEL DERSİ, TYT YKS MATEMATİK ÖZEL DERS, YKS ÖZEL MATEMATİK DERSİ

lys-matematik-ozel-ders

Mezunların sayısının milyonlarla ifade edildiği ülkemizde iyi bir puan alabilmek için YKS sınavında başarılı olmak yetmiyor. Yerine göre çok iyi bir puan almak gerekir. Bunun için YKS derslerine çok sıkı bir şekilde çalışmalıyız. Olmuyorsa mutlaka Alanında Uzman Öğretmenden Matematik Geometri Özel Ders alınmalıdır.

Mücadele eden yenilgiye uğrayabilir, mücadele etmeyen zaten yenilmiştir.
Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden başlamıyorsun?
Başarısızlık, insanın başladığı işi bitirememesidir..
Başarısız insanların geçmişi,
yarım kalmış işlerin enkazıyla doludur.

YKS Matematik Geometri sınavına Nasıl Çalışmalı…

Çalışma sürenizi gözden geçirmelisiniz.

Sınava kadar kalan zamanı maksimum değerlendirebilmek için öncelikle zaman planlanması yapılmalıdır. Yapılacak planlamada puan getirisi en çok olan dersler, az bir tekrarla tekrar hatırlanabilecek konular ve bunlara ne kadar zaman ayrılacağı önceden belirlenmelidir. YKS Matematik Geometri sınavına az bir zaman kala yapılacak çalışmalar, şu ana kadar yapılmış çalışmaları daha anlamlı kılacaktır.
YKS Matematik Geometri sınavında yüksek puan almak için konuları bolca tekrar edilmesi gerekir

Öncelikle haziran ayına kadar YKS Geometri Matematik konuları bitirecek biçimde çalışılmalıdır. Sınava kadar kalan sürede pekiştirmeye yönelik bol bol soru çözmede ve tekrar yapmada fayda var. Adaylar kendilerini yetersiz gördüğü konuları tespit ederek tekrar çalışmalıdırlar. Hiç bilemediğiniz konulara zaman ayırarak çalışmak yerine önceden kısmen öğrenilmiş konuları pekiştirmek için tekrar etmek daha faydalı olacağını düşünüyorum.
• Geçmiş yılların soruları mutlaka çözülmüş olmalıdır.

Çıkmış YKS Geometri Matematik sınav soruları bu seneki sınav sorularının habercisidir. Konu eksiği olamayan öğrenciler geçmiş yıllara ait ÖYS ve geçen seneye ait lys de çıkmış soruları çözmelidir. Bu çalışma aynı zamanda konu tekrarı işlevini görür. Çıkmış soruları çözmekle sınavda hangi konulardan soru geldiği, soruların mantığı, soruların soruluş biçimini, hangi konulardan ne tür soru sorulabileceğini, soruların zorluk ve kolaylık dereceleri belirlenebilecektir. Unutmayınız ki, çıkmış sorular gelecek sen soruların aynası niteliğindedir.

• Konu tekrarları iyice yapılmalı

En geç nisan sonuna kadar konuları bitirecek şekilde çalışmalıyız. Bu yüzden YKS Geometri Matematik konularına şimdiden çalışmaya başlamanız iyi olacaktır.

• TYT Matematik ihmal edilmemeli ve unutmayınız ki TYT de alacağınız puan sizin YKS deki başarınızı fazlasıyla etkileyecektir.