TYT YKS Matematik Geometri Özel Ders – TYT YKS Özel Ders

TYT YKS Matematik Geometri Özel Ders – TYT YKS Özel Ders

YKS TYT MATEMATİK GEOMETRİ ÇALIŞIYORUM AMA DENEMELERDEKİ NETLERİM HEP AYNI!

Diyorsanız çözümü burada ..

Çaresizseniz Çare Sizsiniz!

TYT YKS MATEMATİK GEOMETRİ öğrenmek için merdivendeki basamaklar istirahat yeri değildir. O merdivenler başarıya ulaşmanız için size yardımcı olacak basamaklardır.

Yarının bugünden iyi olmasını istiyorsan şimdiden değişik bir şeyler yapmalısın.

“Mücadele eden yenilgiye uğrayabilir, mücadele etmeyen zaten yenilmiştir.

Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden başlamıyorsun?”

MATEMATİK GEOMETRİ çalışmak için bugün değilse ne zaman?

Matematik YGS LYS Geometri çalışmak için iç disiplin, bir hareketi farkında olamadan yapacak aşamaya gelene kadar devam ettirme alışkanlığıdır.

Matematik TYT YKS Geometri çalışarak başarıya giden yolu bulursunuz.

Matematik dersinde başarının gerçek ölçüsü nelere sahip olduğun değil nelerden vazgeçebildiğindir.

Matematik Geometri öğrenme anında motivasyonunun yüksek olması ve etkili öğrenme tekniklerinin kullanılması öğrenme başarısını getirir.

Matematik Geometri derslerini çalışma isteği olan ve ders çalışma tekniklerini de öğrenmiş bir öğrencinin işi çok kolaydır.

YGS LYS MATEMATİK öğrenmeye karşı isteksizliğin nedeni, öğrenirken yaşanılan zorluklar ve sıkıntılardır.

Matematik öğrenirken karabasan gibi çöktüğü zamanlardaysanız, beyninizi aydınlatacak bir tutam ışığı, ruhunuzu canlandıracak bir derin nefese gereksinim duyuyorsanız, hemen panik yapmayın. Kendiniz tanıma, öğrencilik hayatını doğru yorumlama ve sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde Matematik LYS öğrenmek için Matematik YKS Özel Ders Öğretmen seçimizi iyi yapmalısınız.

 

TYT YKS MATEMATİK ÇALIŞIYORUM AMA NETLERİM HEP AYNI ..

 

MATEMATİK TYT YKS çalışıyorum, çalışıyorum ama netlerimde hiç artış yok… neden acaba diye soruyor musuz?

Şimdiye kadar yüzlerce soru çözdüm ama sonuç değişmiyor, çalışsam da olmuyor… olmuyor…

Bu durum tüm öğrencilerin en çok sorduğu moda sorulardır. Fakat gerçek şu ki, “öğrencilik hayatında her şeyin bir sebebi var.”Matematik TYT YKS Geometri netleri artmıyorsa onun da bir sebebi vardır. Daha öncede söylediğimiz gibi, sınav yaklaşırken Matematik YGS-LYS deneme sınavlarının bir kat daha artmaktadır. Matematik TYT YKS Geometri konu çalışmasını bitiren ya da bitirmek üzere olan bir öğrenci için kendi başarısını görmek, eksiklerini, hatalarını ortaya çıkarıp bunları gidermek adına Matematik TYT YKS Geometri sınavları birer işaret taşları gibidir.

YKS Matematik Geometri çalışan öğrenciler deneme sınavlarındaki durumlarına göre çalışma şeklini, ders çalışma saatini, çözeceği Matematik YGS – LYS Geometri  soru kitaplarını ve soru tiplerini yeniden gözden geçirmeli, kısacası Matematik Geometri derslerinin çalışma stratejisini yeniden yapılandırmalıdır.

O kadar çok çalışmama rağmen puanlarımdaki artış olmuyor; neden?

Bu durum çoğu öğrencide karşımıza çıkmaktadır.. Matematik Geometri sınavlarındaki puan artış hızı, YGS’ ye yakın, bir miktar düşüyor. Bunun temel nedeni sınav yaklaştıkça konu eksikliğinden kaçırılan soru sayısının azalmasıdır. Sene başarı itibarı ile konu eksikliğiniz çok olduğu için ve çalışma maratonunun henüz başında olduğunuz için yaptığınız çalışmanın karşılığını gözle görülür bir şekilde fark ediyordunuz.

Şimdi ise konu eksikliğiniz azaldığından, konu çalışarak puanınıza ekleyeceğiniz katkı azaldı. Tabi ki bu durum, puanınıza hiç artış olmayacak anlamına gelmiyor. Bir diğer faktör de ne tür deneme sınavlarının, ne biçimde çözüleceği ve her çözümün ardından ne yapılabileceği ile ilgilidir.

Unutmayın!

Aralık – Ocak ayları

Konuların ilerlediği,

Eksiklerin belirlendiği,

Denemelerin yoğunlaştığı,

Motivasyonun önemli olduğu aylardır.

 

Herşeye rağmen

Sevgili YGS LYS yolcusu genç, Çalışmayıp vicdan azabı çekeceğine kitaplığından bir soru bankası çek ..

Tüm gençlerimize verimli bir Aralık diliyorum. ..

 

Efsane Hanifi Hoca

http://istanbulmatematik.net/blog/

TYT YKS Matematik Geometri Özel Ders – TYT YKS Özel Ders” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.