FLORYA MATEMATİK ÖZEL DERS – FLORYA ÖZEL DERS

FLORYA MATEMATİK ÖZEL DERS – FLORYA ÖZEL DERS

FLORYA MATEMATİK ÖZEL DERS, FLORYA ÖZEL DERS, MATEMATİK ÖZEL DERS FLORYA, ÖZEL DERS FLORYA, FLORYA, FLORYA TEOG MATEMATİK ÖZEL DERS, FLORYA YGS LYS MATEMATİK ÖZEL DERS, FLORYA ÖZEL MATEMATİK DERSİ

bakirkoy-ozel-ders-matematik-ingilizce

 

Matematik Geometri sınavında LGS, YKS, TYT ve üniversite için alacağınız puan sizin gelecekte hayallerinizi belirleyecektir. Bu kadar önemli bir sınava hazırlanırken zamanınızı ve enerjinizi en etkin ve isabetli kullanmanız ve Florya Matematik Özel Dersi Veren öğretmen seçiminizi oldukça dikkatli yapmak zorundasınız.

Florya Matematik Özel Ders LGS, YKS, TYT öğretmeninin LGS ve üniversite sınavına hazırlanan bir öğrencinin bütün beklentilerini karşılayacak bilgi ve beceriye sahip olmalıdır. Bu amaçla ortaokul ve lise müfredatını ve geçmiş yıllardaki sınav sorularını büyük bir titizlikle, en güzel alternatifleri ile analiz etmiş olmalıdır.

Yorum gücü ve öğreticiliği yüksek Matematik Geometri sorularını ön plana çıkararak en güncel soruları hazırlamalıdır. Matematik Geometri sorularını hazırlarken ve tasarlarken, soruların konu dağılımına, zorluk derecesine, sorulma sıklığına, müfredata uygunluğuna ve özgün olmasına dikkat etmelidir. Matematik Özel Ders Florya öğretmeni soruları çözerken yöntemine dikkat etmelidir. Matematik Geometri sorularını çözerken öğrencilerin en çok sevdiği ve anladığı yöntemleri kullanmalıdır. Öğrenciler akılda tutmaları için pratik bilgiler vermelidir. Ayrıca soru çözümlerini kısa tutmayıp tatmin edici bir biçimde, etraflıca açıklamalıdır. Bundan dolayı dersten sonra çözülen tüm soruların çözümlerini mutlaka tekrar incelemelisiniz.

Aynı zamanda defterdeki bütün soruları tekrar anlayarak çözdüğünüzde üniversite sınavında çıkabilecek bütün LGS, YKS, TYT Matematik Geometri sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye ulaşmış olduğunuzu göreceksiniz.

Öğrencinin niçin Matematik Geometri derslerini çalıştığını bilmesi gerekir. Amaçsız çalışma olmaz. Amaçsız yapılan çalışmalarda dikkat yoktur. Amaç yapılan işin neden yapıldığını belirler. Yapıldığı işin amacını bilmek, öğrencinin bu işi benimseyip ona sahip çıkmasına işin kendisini motive etmesine yardımcı olur.

 

MATEMATİK GEOMETRİ ÇALIŞMAK İÇİN KARAR VERMEK BAŞARMANIN YARISIDIR.

Konu üzerinde dikkatin toplanabilmesi için, gerekli karaların verilmiş olması gerekir.

 • Hangi ders daha önceliklidir?
 • Çalışılacak derslerde kullanılacak yöntemler nelerdir?
 • Kullanılacak araç ve gereçler nelerdir?
 • Hedeflerime nasıl ulaşabilirim?
 • Eksiklerim tam olarak neler?

Gibi soruların cevaplarını bulmadan çalışmaya başlamamak gerekir. Bu soruların cevapları çalışma sırasında aranmaya başlanırsa bu da kararsızlığa, dikkatin dağılmasına ve isteksizliğe neden olur.

Unutmayın, kaliteli bir eğitimci başarı demektir.

Efsane Hanifi Hoca

FLORYA MATEMATİK ÖZEL DERS – FLORYA ÖZEL DERS” için 2 yorum

 • 14 Ocak 2017 tarihinde, saat 23:17
  Permalink

  Matematik Geometri sınavında TEOG, YGS, LYS ve üniversite için alacağınız puan sizin gelecekte yaşam biçiminizi belirleyecektir. Bu kadar önemli bir sınava hazırlanırken zamanınızı ve enerjinizi en etkin ve isabetli kullanmanız ve Florya Teog Matematik Özel Dersi Veren öğretmen seçiminizi oldukça dikkatli yapmak zorundasınız.

 • 23 Ekim 2016 tarihinde, saat 10:17
  Permalink

  Hanifi Hoca gerçekten çok tecrübeli ve konuyu sevdirerek anlatıyor. Kendisini tanıdığım kendimi için çok şanslı hissediyorum. Hocam iyi ki varsınız

Yorumlar kapatıldı.