Bahçeşehir Matematik Özel Ders – Bahçeşehir Özel Ders

Bahçeşehir Matematik Özel Ders – Bahçeşehir Özel Ders

BAHÇEŞEHİR GEOMETRİ ÖZEL DERS, BAHÇEŞEHİR MATEMATİK ÖZEL DERS, BAHÇEŞEHİR ÖZEL DERS, MATEMATİK ÖZEL DERS BAHÇEŞEHİR, ÖZEL DERS BAHÇEŞEHİR, BAHÇEŞEHİR, BAHÇEŞEHİR TEOG MATEMATİK ÖZEL DERS, BAHÇEŞEHİR YGS LYS MATEMATİK ÖZEL DERS, BAHÇEŞEHİR ÖZEL MATEMATİK DERSİ

Günümüzde binlerce öğrenci okuluna ek olarak katkıda bulunabilecek bir ders görme alanı arar. Bu yüzden de birçok kişi dershaneleri ya da etüt merkezlerini tercih eder. Ancak dershanelerde okullar gibi kalabalık sınıflardan oluştuğundan öğrenciler dikkatini tam olarak veremeyebilir. Dershanede çalışan öğretmenlerde öğrenciler ile tek tek ilgilenemeyeceğinden kişi tam olarak verim alamaz. Ancak Bahçeşehir Matematik Geometri özel ders almanın öğrenciye çok fazla katkısı vardır.

Her ne kadar günümüzde matematik özel ders fiyatları biraz fazla gibi gözükse de öğrencilerin aldığı verim çok daha fazladır. Bahçeşehir Matematik Özel Ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir Bahçeşehir Matematik Özel Ders Öğretmeni sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Konu eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede konuları daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve okulda anlayamadığı konuyu daha iyi anlar.

Bu sayede temelini daha iyi güçlendirir ve notlarını da arttırır. Günümüzde yapılan araştırmalara göre uzun bir süre boyunca bir derste bir türlü başarılı olmayan birçok çocuğun özel ders ile o dersteki problemleri atlattığı görülmektedir. Aynı zamanda özel ders alınan konuların akılda daha kalıcı olduğu ve kişinin o konularda daha pratikleştiği de bilinmektedir.

Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Derslerin, dershane ve etüt merkezlerine göre çok daha iyi bir hazırlanma yöntemi olduğu ise birçok uzman tarafından kabul edilmektedir.

Bahçeşehir Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir öğretmen sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Konu eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede konuları daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve okulda anlayamadığı konuyu daha iyi anlar.

Asla unutmayın. Bahçeşehir Matematik Özel ders, sadece bilginin öğrenciye aktarılması değildir. Özel ders, öğrencinin seviyesinin ve eksiklerinin tam olarak tespit edilmesi, ihtiyaca göre öğrenciye bilgileri aktarabilmek, öğrenciye doğru bir rehberlik sunabilmek ve en önemlisi öğrencinin tek başına ders çalışabilmesini öğretmektir.

Bahçeşehir Matematik ve Geometri Özel Dersin Faydaları

Bahçeşehir Özel matematik dersinin en temel faydası olarak öğrenciyi kalabalık sınıf ortamından kurtarması ve kişiye özel eğitim sağlaması bakımından öğrenmede verimliliği artırmasıdır. Kalabalık sınıf ortamında öğretmen genele hitap etmesini beklediği eğitim metotlarını uygular. Bu sistemin sonucu öğrenme farklılığı olan öğrenciler yavaş yavaş matematik ve geometriden kopmaya başlarlar. Birçok öğrencide aslında sorun öğrencinin matematik ve geometrideki yetersizliği olmayabilir, asıl sorun öğrenme algılarının farklılığı ve buna hitap eden bir öğretim görmemesi olabilir.

Zamanında müdahele edilmeyen böyle bir durum sonucu öğrenci kısa bir zaman içinde matematiğe karşı yapamıyorum ve anlayamıyorum algısı geliştirebilir. Matematik ve geometri eğitiminde öğrencinin yapabildiğini gördüğü ölçüde artmaktadır. Bir yapamama problemine hemen müdahale edilmeli ve bu durum ortadan kaldırılmalıdır. Bunu sağlamada en hızlı ve etkili yol matematik özel dersi almaktır.

Matematik derslerinde sorunlar özellikle matematiksel temelin atıldığı 6., 7. , 8. ve 9. sınıf seviyelerinde karşılaşıldığında birkaç matematik ve geometri özel ders takviyesi ile giderilebilir.Bu sayede öğrencinin sınıftaki matematik öğretiminden kopmamasını sağlanmış olur.

Özel Dersi Nasıl Veriyoruz?

Bahçeşehir LGS Matematik özel derste öğrencimiz ile birebir görüşüyoruz. İlk derslerde seviyesinin ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz. Hangi sınıfta ise , veya hangi sınava hazırlanıyorsa, ona göre ve ona özel bir program hazırlıyoruz. Öğrenci ve ailesi ile birlikte. Öğrenciyi bu işe katıyoruz, çünkü bu işin asıl öznesi onlardır. Ailesini katıyoruz, çünkü onların da çocuğun evde ne yapıp yapmadığını gözlemlemesi gerekir. Bizler zaten sürekli takip ediyoruz. Programımızda öğrencinin uyabileceği bir program yapmaya özen gösteriyoruz. Daha sonra zamanla eksikliklerini giderip,yavaş yavaş öğrencinin kendi başına soru çözebileceği kıvama getiryoruz. Eğer eksiklikleri ciddi anlamda çok değilse, daha erken hissedilir bir başarı yükselmesi oluyor.Derslerde konuların mantığını kavratmaya çalışıyoruz.  Klasik tabiri ile ezberletmiyoruz, öğretiyoruz. Ayrıca verimli ve tek başına çalışabilmeyi de öğreterek sadece balık vermeyi değil, balık tutmayı da öğretmeye çalışıyoruz. Bir öğrencide olmasını istediğimiz ve yapmaya çalıştığımız en önemli şey de bu. Ona kendi başına nasıl çalışabileceğini öğretmek.  

Öğrencinin evde çalışma alışkanlığı yoksa eğitim-öğretim hayatı boyunca sıkıntı çeker. Bu tür öğrencilere öğrenmeyi ve çalışmayı sevdirerek ders başına oturma alışkanlığı veriyoruz…

www.hanifihoca.com

Atakent Matematik Özel Ders

Bahçeşehir Ispartakule Matematik Özel Ders, bahçeşehir matematik özel ders, bahçeşehir özel ders fiyatları, bahçeşehir eğitim koçu, bahçeşehir özel ders arayanlar, beylikdüzü özel ders, bahçeşehir etüt merkezleri

 

Bahçeşehir Matematik Özel Ders – Bahçeşehir Özel Ders” için 3 yorum

 • 30 Ekim 2016 tarihinde, saat 00:25
  Permalink

  Başarısızlık,
  insanın başladığı işi bitirememesidir..
  Başarısız insanların geçmişi,
  yarım kalmış işlerin enkazıyla doludur..
  #ygs #lys #teog

  Amacınızı unutmayın
  Hedefler okyanusunda yüzen hayat geminize, hangi rota üzerinden nereye gitmek istediğinizi düzenli hatırlatmalısınız..

 • 29 Ekim 2016 tarihinde, saat 09:44
  Permalink

  Günümüzde yapılan araştırmalara göre uzun bir süre boyunca bir derste bir türlü başarılı olmayan birçok çocuğun özel ders ile o dersteki problemleri atlattığı görülmektedir. Aynı zamanda özel ders alınan konuların akılda daha kalıcı olduğu ve kişinin o konularda daha pratikleştiği de bilinmektedir. MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERSLERİN, dershane ve etüt merkezlerine göre çok daha iyi bir hazırlanma yöntemi olduğu ise birçok uzman tarafından kabul edilmektedir.

 • Geri bildirim: BEYLİKDÜZÜ MATEMATİK ÖZEL DERS - BEYLİKDÜZÜ TEOG YGS LYS

Yorumlar kapatıldı.