HALKALI MATEMATİK ÖZEL DERS – HALKALI ÖZEL DERS

HALKALI MATEMATİK ÖZEL DERS – HALKALI ÖZEL DERS

HALKALI MATEMATİK ÖZEL DERS, HALKALI ÖZEL DERS, MATEMATİK ÖZEL DERS HALKALI, ÖZEL DERS HALKALI, HALKALI, HALKALI TEOG MATEMATİK ÖZEL DERS, HALKALI YGS LYS MATEMATİK ÖZEL DERS, HALKALI ÖZEL MATEMATİK DERSİ

TEOG, YGS, LYS Matematik Geometri Öğrendikten Sonra Sahip Olacaklarınızı Hayalleriniz Belirler. 


bakirkoy-ozel-ders-matematik-ingilizce

halkalı atakent özel ders, halkalı matematik özel ders, halkalı atakent matematik özel ders, halkalı özel ders, öğretmenden özel ders, atakent matematik özel ders, atakent yks özel ders

MATEMATİK ÖĞRENMEK İÇİN HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN!

Halkalı Matematik öğrenmek istediğimizde, bizim beynimiz düşündüğümüz problemi çözmek için enerji gönderir. Bu durum her öğrenci için geçerlidir. Bu enerji dalgaları diğer kişi ile uyumu yakaladığı anda olaylar düşündüğümüz ve istediğimiz yönde ilerler.

Beynimiz küçücük bir organımızdır. Vücudumuzun 40’ta 1’i ağırlığında; ancak aldığımız oksijenin %20’ini, glikozun %25’ini tüketir. Beynimiz yemeyi sever. Hep vücudumuz güçlü olsun diye uğraşıyoruz. Atatürk’ün dediği gibi “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” Halkalı Matematik Geometri derslerinin çalışılmasının yanında boş kalan zamanlarda spor yapmalıyız. Yediğimiz ve içtiğimize dikkat etmeliyiz. Aslında beynimiz güçlü ve doğru düşünsün diye uğraşmalıyız ve dikkat etmeliyiz. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de hayatımızda sahip olduğumuz ya da olamadığımız her şey beyin gücümüzle doğru orantılıdır. Beyin hayal ile gerçeği ayırt edemez. Biz ona ne söylersek onu olduğu gibi kabul eder gerçekleştirilmesi gereken bir emir olarak söylediğimiz şeyi hayata geçirmek için biz uyurken bile çalışır. İşte bu yüzdendir ki bizler hep ne söylediğimize hatta aklınızdan ne geçirdiğinize bile dikkat edin diyoruz.

“Biraz önce Halkalı Matematik Geometri derslerini çalışıyordum. Ara verdim. Şimdi seni düşünüyordum sen geldin, aklımdan geçiyordun ki aradın, aklıma gelen başıma geldi” gibi durumları mutlaka yaşamışsınızdır. Bunlar tesadüfen olan şeyler değildir. Aslında hayatta tesadüf diye bir şey yoktur, tevafuk vardır. Beynimiz bizim düşündüğümüz şeyi gerçekleştirmek için enerji gönderir. Bu durum herkes için geçerlidir. Bu enerji dalgaları Halkalı Matematik Geometri Özel Ders öğretmeni ile uyumu yakaladığı anda Matematik problemlerin çözümü düşündüğümüz ve istediğimiz gibi ilerler.

Bir gün Matematik Geometri derslerini çalışırken kendi kendinize “Ya bu sene LYS Matematik Geometri sınavlarında başarısız olursam ne yaparım?” düşünürseniz beyninize olumsuz sinyal gönderirsiniz. Aslında biliyor ki onu düşündüğü anda her şey başladı. Ben Matematik Geometri sorularını çözemeyeceğim gibi olumsuz düşünmeyi, olumsuz düşünen öğrencilerle bir arada olmayı bırakınız. “Matematik Geometri için olumlu düşün ki olumlu olsun” düşüncesi öğrencilere komik geliyor. Ama öğrencilik yaşantımızda olumsuz düşünüp buraya geldik. Matematik Geometri derslerini başaracağımıza olumlu düşünürsek ne kaybederiz ki, denesek zararlı çıkmayız emin olun aksine ne güzel öğrencilik yılları yaşarız kim bilir.

Sonuç olarak insan beyni şaşırtıcıdır. Halkalı Geometri için yapabildiğiniz her şeyi yapmanızı, düşündüğünüz her şeyi düşünmenizi ve hayatta kalmanızı sağlayan, sizi siz yaparak eşsiz – dünyadaki herkesten farklı tip- kılan bir gri madde yığınıdır. Yine de beynimizin yaptığı şeyler her insan için aynıdır. Beynimizin yaptığı temel şeylerden biri de birkaç yıl için olsa bile bir genç, bir ergen olduğunuz konusunda ısrar etmektir.

Kişiliğiniz ve aynı zamanda ileri de kim olacağınız beyninizle ilgilidir. Beyniniz size aittir ve çoğu zaman kontrolü sizin elinizdedir. Eğer önceden beyninizi çok tanırsanız tıpkı şimdi olduğu gibi kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur. Fakat elinizden bir şey gelmez. Bu durumda beyniniz kontrolü elinizden alırsa ve genetik olarak hâkim olmaya başlarsa işte o zaman “Beni suçlamayın beynimi suçlayın” diye söylenebilirsiniz.

Olumlu düşünerek hayallerinize katkıda bulunun ….

HALKALI ÖZEL DERS

HALKALI MATEMATİK ÖZEL DERS

HANİFİ-TÜRKAN2

Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir öğretmen sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Konu eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede konuları daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve okulda anlayamadığı konuyu daha iyi anlar.

www.istanbulmatematik.net

HALKALI MATEMATİK ÖZEL DERS – HALKALI ÖZEL DERS” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.