İSTANBUL AVRUPA TARAFINDA MATEMATİK ÖZEL DERS ALMAK

İSTANBUL AVRUPA TARAFINDA MATEMATİK ÖZEL DERS ALMAK

MATEMATİK ÖZEL DERS

GEOMETRİ ÖZEL DERS

TYT ÖZEL DERS

YKS ÖZEL DERS

LGS ÖZEL DERS

ATAKENT ÖZEL DERS

SOYAK EVOSTAR ÖZEL DERS

KÜÇÜKÇEKMECE ÖZEL DERS

SEFAKÖY ÖZEL DERS

ÖZEL DERS VERENLER

HALKALI ÖZEL DERS

İSTANBUL MATEMATİK ÖZEL DERS

BAŞAKŞEHİR ÖZEL DERS

BAHÇEŞEHİR ÖZEL DERS

BAHÇELİEVLER ÖZEL DERS

KAYAŞEHİR ÖZEL DERS

BATIKENT ÖZEL DERS

AVCILAR ÖZEL DERS

BEYLİKDÜZÜ ÖZEL DERS

BÜYÜKÇEKMECE ÖZEL DERS

Matematik Öğretmeniyim.

Öğretmenim. Aynı zamanda Doktora yapmaktayım..

10 yıllık özel ders tecrübemle İstanbul’da Matematik ve Geometri derslerinden özel ders vermekteyim.

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıflara, Lise 9, 10, 11, 12 sınıflara

YGS – LYS SINAVLARA HAZIRLIK ve OKUL Derslerine takviye Matematik & Geometri derslerinden özel ders veriyorum.

Değerli Öğrenciler, Başarıyı birlikte yakalamak hiçte zor değil…

İSTANBUL AVRUPA TARAFINDA ÖZEL DERS ALMAK İÇİN ARAYINIZ. 

HANİFİ-TÜRKAN2

Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir öğretmen sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Konu eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede konuları daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve okulda anlayamadığı konuyu daha iyi anlar.

Özel Dersi Nasıl Veriyoruz?

Matematik özel derste öğrencimiz ile birebir görüşüyoruz. İlk derslerde seviyesinin ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz. Hangi sınıfta ise , veya hangi sınava hazırlanıyorsa, ona göre ve ona özel bir program hazırlıyoruz. Öğrenci ve ailesi ile birlikte. Öğrenciyi bu işe katıyoruz, çünkü bu işin asıl öznesi onlardır. Ailesini katıyoruz, çünkü onların da çocuğun evde ne yapıp yapmadığını gözlemlemesi gerekir. Bizler zaten sürekli takip ediyoruz. Programımızda öğrencinin uyabileceği bir program yapmaya özen gösteriyoruz. Daha sonra zamanla eksikliklerini giderip,yavaş yavaş öğrencinin kendi başına soru çözebileceği kıvama getiryoruz. Eğer eksiklikleri ciddi anlamda çok değilse, daha erken hissedilir bir başarı yükselmesi oluyor.Derslerde konuların mantığını kavratmaya çalışıyoruz.  Klasik tabiri ile ezberletmiyoruz, öğretiyoruz. Ayrıca verimli ve tek başına çalışabilmeyi de öğreterek sadece balık vermeyi değil, balık tutmayı da öğretmeye çalışıyoruz. Bir öğrencide olmasını istediğimiz ve yapmaya çalıştığımız en önemli şey de bu. Ona kendi başına nasıl çalışabileceğini öğretmek.  

Öğrencinin evde çalışma alışkanlığı yoksa eğitim-öğretim hayatı boyunca sıkıntı çeker. Bu tür öğrencilere öğrenmeyi ve çalışmayı sevdirerek ders başına oturma alışkanlığı veriyoruz…

www.hanifihoca.com