DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul

DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul

DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul

DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul, DGS özel ders matematik istanbul, istanbul en iyi DGS özel ders, Üniversite DGS özel ders, dgs matematik özel ders, dgs matematik özel ders fiyatları, dgs kursları, özel ders ücretleri 2018, DGS matematik özel ders istanbul, dgs özel ders istanbul

DGS (Dikey Geçiş Sınavına) hazırlanan öğrencilere Matematik (Cebir), Problemler, Sayısal Mantık ve Geometri dersleri verilmektedir.

DERS ÜCRETLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN. (0544 328 3770)

Kaç seans alınması gerektiği öğrencinin seviyesine göre değişiklik göstermektedir. 

Özellikle şu hususu belirtmek istiyorum. Çalışan ve hedefi olan öğrenciyle yapılan dersler çok verimli olmakta ve öğrencinin başarısı da o oranda artmaktadır.

Verdiğim programa uyan öğrencinin başarılı olması kaçınılmazdır. 

Geçmiş Yıllarda Çıkmış TÜM DGS Soruları ve Cevapları (2010-2017)

DGS’ de İlk 500′ e Nasıl Girdim | DGS Başarı Hikayesi | DGS de Başarılı Olmanın Yolları

DGS Matematik ve Geometri Özel Dersin Faydaları

İstanbul DGS özel matematik dersinin en temel faydası olarak öğrenciyi kalabalık sınıf ortamından kurtarması ve kişiye özel eğitim sağlaması bakımından öğrenmede verimliliği artırmasıdır. Kalabalık sınıf ortamında öğretmen genele hitap etmesini beklediği eğitim metotlarını uygular. Bu sistemin sonucu öğrenme farklılığı olan öğrenciler yavaş yavaş matematik ve geometriden kopmaya başlarlar. Birçok öğrencide aslında sorun öğrencinin matematik ve geometrideki yetersizliği olmayabilir, asıl sorun öğrenme algılarının farklılığı ve buna hitap eden bir öğretim görmemesi olabilir.

Zamanında müdahele edilmeyen böyle bir durum sonucu öğrenci kısa bir zaman içinde matematiğe karşı yapamıyorum ve anlayamıyorum algısı geliştirebilir. Matematik ve geometri eğitiminde öğrencinin yapabildiğini gördüğü ölçüde artmaktadır. Bir yapamama problemine hemen müdahale edilmeli ve bu durum ortadan kaldırılmalıdır. Bunu sağlamada en hızlı ve etkili yol matematik özel dersi almaktır.

Matematik derslerinde sorunlar özellikle matematiksel temelin atıldığı 6., 7. , 8. ve 9. sınıf seviyelerinde karşılaşıldığında birkaç matematik ve geometri özel ders takviyesi ile giderilebilir.Bu sayede öğrencinin sınıftaki matematik öğretiminden kopmamasını sağlanmış olur.

DGS Özel ders İstanbul öğrenciye uygun öğretimin yapılmasını kolaylaştıran en etkili yöntem olması nedeniyle öğrenciyi başarıya hızla ulaştırabilir. Özel ders verecek öğretmen, öğrencinin durumuna bakarak ona uygun ders işleme şeklini kolaylıkla belirleyebilir ve uygulayabilir. Birebir eğitimin en temel amacı da budur.

DGS Matematik Özel ders öğretmeninin de doğru seçilmesi matematik ve geometri öğreniminde önemlidir.

Bu konuda şu hususlara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Herhangi matematik ve geometri bilen biri yerine öncelikle müfredata hakim bir matematik öğretmeni olmalıdır.Belli bir yaş grubuna öğretilmesi gereken matematiksel bilgiler o yaş grubunun algısının düzeyine göre belirlenmiştir. Matematik bilgisi ne eksik verilmeli ne de fazlasının verilmesi için özel bir çaba içine girilmelidir.Bir matematik öğretmeninde müfredat hakimiyeti ardından bakılması gereken en önemli hususlardan biri de öğrenciye bilgisini aktarabilme kabiliyetidir. Bunun ölçümünü yapan iki temel unsur ise öğrencinin öğretmen hakkındaki görüşleri (her zaman güvenilir bir kaynak olmayabilir) ve asıl gösterge olan sınav notlarındaki gelişimdir. Her öğretmen kendisinin en iyi anlatan kişi olacağından öğretmen görüşü bu noktada güvenilir bir kaynak olmayabilir. Öğretmen seçimindeki diğer önemli hususlardan biri ise öğretmenin eğitim ve çalışma geçmişidir. Genel bir söylemle başarılı geçmişe sahip öğretmenlerin yapacakları çalışmalardan da başarılı sonuçlar beklenir.

DGS Matematik ve geometri özel dersin faydalarına tekrar dönersek okul ortamında öğretmen seçme şansı olmadığı için öğrenci kendisinin öğrenme şekline hitap etmiyen bir öğretmenle bir yıl geçirebilir. Fakat bunun tersine özel derste öğretmeni seçmek ve size hitap etmediğinde değistirmek elinizdedir.

DGS Matematik özel derslerinin en önemli faydalarından biri de hızıdır. Okulda bir konu işlenmesi 2-3 haftalık bir süreci kapsar iken özel derste birebir olmanın verdiği avantaj ile 2 saate sığabilir. Bu nedenle liselere giriş sınavlarına hazırlıkta ve üniversite giriş sınavlarına hazırlıkta eksiklerin kapatılması ve başarılı sonuçlar alınması matematik ve geometri özel dersleri ile hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir. Daha birçok faydasından daha bahsedilebilecek olan matematik ve geometri özel derslerinin faydalarını burada noktalıyoruz.

DGS Özel ders almanın şimdi tam zamanı. Bizimle irtibata geçin. Beraber planlayalım. Esenle kalın.

Eğitimci Hanifi Hoca

hanifihoca.com

2018 DGS Konuları ve Soru Dağılımı

Geçmiş Yıllarda Çıkmış TÜM DGS Soruları ve Cevapları (2010-2018)

Yazar hakkında

Hanifi Hoca ile Özel Ders administrator

Matematik Öğretmeniyim. Aynı zamanda Doktora yapıyorum. 10 yıllık öğretmenlik tecrübemle İstanbul' da LGS, TYT, YKS, KPSS, DGS, ALES, YÖS vb sınavlar için ve okul derslerine takviye özel dersler veriyorum. Özel ders verdiğim alanlar: Matematik, İngilizce ve Rehberlik. Daha fazla ayrıntı için Hakkımda kısmına bakabilirsiniz. Özel ders alan öğrencilerimden bazılarının yorumlarını da Referanslarım kısmından okuyabilirsiniz. Gerçek anlamda verim almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

4 yorum

2017-DGS Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal BilgilerYayın tarihi4:47 pm - Nis 2, 2018

[…] DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul […]

2017 DGS Matematik Soruları ve Cevapları (TAMAMI)Yayın tarihi8:19 pm - Ara 31, 2017

[…] DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul […]

Geçmiş Yıllarda Çıkmış TÜM DGS Soruları ve Cevapları (2010-2017)Yayın tarihi10:41 am - Ara 3, 2017

[…] DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul […]

2018 DGS Konuları ve Soru Dağılımı | 2018 DGS Ne ZamanYayın tarihi1:40 pm - Kas 23, 2017

[…] DGS Matematik Özel Ders İstanbul – DGS Özel Ders İstanbul […]

Bir cevap yazın

Bizimle iletişime geçin (Sadece Özel Ders)